Informacja dla mieszkańców

WAŻNE !

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i pracowników Spółdzielni apelujemy do mieszkańców o ograniczenie wizyt w Spółdzielni Mieszkaniowej. Prosimy, aby wszelkie formalności niewymagające bezpośredniego kontaktu z pracownikami załatwiać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  1. telefonicznie :75 649 52 65 lub 75 745 94 30
  2. za pośrednictwem poczty elektronicznej:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. za pośrednictwem Internetowej Obsługi Kontrahenta

Jednocześnie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia przypominamy, że osoby starsze, przewlekle chore i z obniżoną odpornością są szczególnie narażone na ciężkie powikłania związane z zakażeniem koronawirusem. Apelujemy zatem do osób starszych, by w miarę możliwości ograniczyły działalność w społeczeństwie, tzn. by unikały zgromadzeń publicznych i zachowały szczególną ostrożność.

Zalecamy również częste przemywanie klamek oraz poręczy na klatkach schodowych.

 

Jednocześnie prosimy mieszkańców zasobów Spółdzielni o „pomoc sąsiedzką”, czyli zwrócenie uwagi na osoby starsze poprzez pomoc w codziennych zakupach.

                                                                                                                                                                        Dziękujemy za zastosowanie się do Naszej prośby

W załączeniu wykaz telefonów wraz z adresami e-mail